wałek NIE PRZEGAP ŻADNEGO PRZEPISU! wałek
Chcesz dostawać powiadomienie na e-mail gdy pojawi się nowy post?
Obiecuję - żadnych reklam, tylko przepyszne przepisy wprost na Twoją skrzynkę! smile

Keto Paleo Święta

Boże Narodzenie Keto & Paleo

Czyli kilka słów o przepisach świątecznych

Na pewno zauważyliście, że na blogu nie pojawiają się za bardzo przepisy na świąteczne potrawy. Czy oznacza to, że będąc na diecie Keto czy Paleo nie obchodzi się Świąt Bożego Narodzenia? I że na moim wigilijnym stole nie pojawi się barszcz, bigos, pasztet czy też świąteczne ciasto? A może świątecznych potraw nie da się dostosować do tych diet i Boże Narodzenie Keto & Paleo nie ma racji bytu…?

Skądże znowu! Otóż wszystkie przepisy na Boże Narodzenie w wersji Keto & Paleo zebrałam po prostu do kupy i postanowiłam udostępnić je w formie eBook’a. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w niego, to serdecznie zapraszam do zapisywania się do newsletter’a w celu jego uzyskania!

Dla zainteresowanych, acz niezdecydowanych lub też dla tych, którzy nie biorą niczego w ciemno uchylam rąbka tajemnicy i udostępniam listę przepisów opisanych w eBook’u:

Boże Narodzenie Keto & Paleo Przepisy
Spis przepisów na Boże Narodzenie Keto & Paleo str. 1
Boże Narodzenie Keto & Paleo Przepisy
Spis przepisów na Boże Narodzenie Keto & Paleo str. 2

I jak? Jesteście zaciekawieni jak przygotować takie pyszności na świąteczny stół? Zaznaczam, że wszystkie przepisy są sprawdzone i zatwierdzone przez niezależnych testerów! 😉 A przynajmniej jednego… I nie chodzi oczywiście o mnie! Wszelkie moje kuchenne wytwory są konsumowane bowiem przynajmniej przez jeszcze jedną osobę poza mną. I to taką posiadającą dość wybredne kubki smakowe. Często jednak angażuję szersze grono testerów. A na blogu pojawiają się tylko takie przepisy, które test smaku zdały! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.