wałek NIE PRZEGAP ŻADNEGO PRZEPISU! wałek
Chcesz dostawać powiadomienie na e-mail gdy pojawi się nowy post?
Obiecuję - żadnych reklam, tylko przepyszne przepisy wprost na Twoją skrzynkę! smile

Przepisy na Keto & Paleo Święta

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia!

Niektórzy z Was już pewnie rozpoczynają przygotowania do tego specjalnego czasu w roku. No przynajmniej takie teoretyczne… 🙂 W związku z tym postanowiłam udostępnić Wam mój eBook „Keto & Paleo Święta”. A raczej eCookbook ze świątecznymi inspiracjami i przepisami. Oczywiście wszystkie zaprezentowane w nim dania są mega zdrowe i dostosowane do wytycznych diet Paleo i ketogenicznej. Większość z nich ma stricte odświętny charakter, ale część można z powodzeniem stosować przez cały rok… Niektóre wymagają więcej, a niektóre mniej pracy. Jednak wszystkie są sprawdzone i bardzo smaczne. 🙂 Macie okazję zapoznać się z nimi już dziś, zaplanować sobie menu świąteczne, a nawet wypróbować je zawczasu.

Świąteczny eCookbook przychodzi z pomocą

Do wyboru jest 10 dań, z czego 4 to przepisy na słodkości, a pozostałe 6 na dania wytrawne. W przeważającej części są to potrawy zawierające mięso, jednak jest jedna propozycja typowo wigilijna. Z 10 dań zawartych w eCookbook’u tylko jedno danie pojawiło się już na blogu (pasztet świąteczny). Cała reszta to nigdy wcześniej nie publikowane przepisy. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i sprawią, że te Święta będą nie tylko magiczne, smaczne, ale i zgodne ze stosowaną przez Was dietą! 🙂

Keto Paleo Święta
Przepisy świąteczne zgodne z dietą Keto & Paleo

Dieta podczas Świąt – challenge accepted!

Zakładam bowiem że nie wszyscy z Was mają zamiar pofolgować sobie podczas Świąt i do oporu opychać się tradycyjnymi – choć niestety niezdrowymi – świątecznymi potrawami…? Tym bardziej, że akurat w przypadku diety niskowęglowodanowej i bezzbożowej dostosowanie świątecznego menu nie jest aż tak skomplikowane. Oczywiście, są rzeczy, z których należy zrezygnować. Za to inne albo bez problemu wpisują się w wytyczne diety albo łatwo je przerobić na wersje zgodne z nimi.

Zresztą sprawdźcie sami! W tym eCookbook’u znajdziecie potrawy, które nie są specjalnie skomplikowane ani wysublimowane, a mimo to smaczne i nawiązujące do dań tradycyjnych.

Keto & Paleo Święta
Keto & Paleo Święta

Jednocześnie zapraszam także do śledzenia bloga. 🙂 Na bieżąco będą pojawiać się nowe świąteczne dania do wypróbowania podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia! Oto kilka z nich: