plemię

Systematyczność gwarancją sukcesu keto diety

Plemię moderncavegirl

Chcesz zacząć stosować dietę keto? A może żywisz się ketogenicznie już od jakiegoś czasu, ale coś idzie nie po Twojej myśli?

Powiem Ci szczerze – realizacja celów dietetycznych jest kwestią systematyczności… Nie da się uzyskać (i utrzymać) efektów, bez organizacji i planowania.

Jedzenie intuicyjne sprawdza się, jeśli nie stawiasz sobie za cel schudnięcia lub poprawy zdrowia w wymierny sposób. Bez względu na to, do czego dążysz, warunkiem sukcesu jest wyznaczenie parametrów diety oraz stosowanie żywienia zgodnego z nimi.

Plemię Modern Cavegirl to zestaw narzędzi, które mogą znacznie ułatwić Ci to zadanie.

Nie unikniesz matematyki, jeśli chcesz z głową stosować keto dietę, ale możesz ułatwić sobie życie stosując rozwiązania zaproponowane przez Plemię Modern Cavegirl…Modern Cavegirl

Czemu dieta keto bywa nieskuteczna?

Wiele osób zaczynających stosować zdrowy sposób żywienia oparty o dietę ketogeniczną oraz Paleo szybko się zniechęca, bo brakuje im pomysłów i dobrej organizacji, żeby wdrożyć ją w codziennym życiu. Internet pełen jest inspiracji na keto dania, co znacznie ułatwia zdrowe i niskowęglowodanowe żywienie. Znajdziesz je także na moim blogu. 🙂

Jednak źródłem sukcesu nie jest przeglądanie przepisów, a nawet nie wprowadzanie ich w życie i trzymanie się założeń…
Tylko zaplanowanie sensownego planu żywieniowego (keto jadłospisu) i jego realizacja przybliży Cię do upragnionego celu!

STARTUJESZ Z KETO DIETĄ?

Zdrowa dieta w duchu Keto & Paleo nie jest ciężka do utrzymania, ale nie jest też super łatwa do wdrożenia. Jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz co i jak, to zapraszam!

Na start otrzymasz GOTOWY 7-dniowy KETO JADŁOSPIS skonfigurowany specjalnie pod keto adaptację.

Wszystkie niezbędne informacje na temat nowej diety uzyskasz w przewodniku po diecie ketogenicznej. A w przypadku wątpliwości, zawsze możesz się zwrócić z pytaniem na grupie.

Wszystko po to, aby start w nowy sposób odżywiania był jak najłatwiejszy!

JESTEŚ JUŻ PO ADAPTACJI?

Jeśli keto adaptację masz już za sobą i potrzebujesz dostosować dietę ketogeniczną do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu, to to jest właściwy adres!

Skomponuj swój własny KETO JADŁOSPIS z przepisów dostępnych na blogu i nie szukaj więcej wymówek! 😀

Otrzymasz specjalistyczne narzędzia, które umożliwią Ci przygotowanie profesjonalnego indywidualnego jadłospisu keto diety!

Szybko i sprawnie stworzysz plan żywieniowy, idealny jeśli chcesz stosować dietę ketogeniczną z uwzględnieniem osobistych potrzeb.

CHCESZ ZOPTYMALIZOWAĆ DIETĘ?

Jeśli masz konkretny cel zdrowotny lub dietetyczny, to kluczowym elementem jest konsekwencja i dobra organizacja. Potrzeba Ci skutecznego planu działania!

Stwórz jadłospis zorientowany na swój cel lub użyj gotowych jadłospisów zoptymalizowanych pod kątem odchudzania i nie tylko

Osiągnięcie wyznaczonego rezultatu nie będzie wtedy problemem a Ty będziesz jeść to, co lubisz!

Przeglądając przepisy możesz zapisać sobie te, które odpowiadają Ci pod względem stopnia trudności, zawartości ulubionych składników lub innych kryteriów i użyć ich w Twoim KETO JADŁOSPISIE.

Plemię Modern Cavegirl – Twoje korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Łatwiejszy dostęp do ulubionych przepisów z możliwością generowania listy zakupowej

LEPSZE EFEKTY

Dopasowanie keto diety do własnych potrzeb i komponowanie jadłospisów na podstawie własnych preferencji

WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI

Grupa wsparcia pomagająca rozwiać wątpliwości i przetrwać ciężkie chwile

Co daje Ci Plemię Modern Cavegirl?

ŁATWOŚĆ
intuicyjna i łatwa obsługa
KALKULATOR
makro adaptacyjnego i/lub docelowego
JADŁOSPISY
na kilka dni, tydzień lub miesiąc
LISTA ZAKUPÓW
dla każdego jadłospisu
MAKRO
kalkulacja wartości odżywczych
urządzenia

DOSTĘP Z KAŻDEGO URZĄDZENIA

Zarządzaj swoją keto dietą z domu, pracy, szkoły czy wakacji. Plemię Modern Cavegirl jest zawsze tam gdzie Ty, dostępne z:

 • komputera/ laptopa
 • smartfona
 • tabletu

PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Przejrzysty kokpit, z poziomu którego masz dostęp do następujących funkcjonalności:

 • kompleksowy przewodnik po keto diecie (pełna treść)
 • kalkulator makro adaptacyjnego i docelowego
 • gotowe + własne keto jadłospisy i kolekcje przepisów
 • materiały dodatkowe
 • prezenty i niespodzianki
 • formularz kontaktowy, przekazywanie opinii
kokpit plemię
kalkulator laptop

USTALENIE TWOJEGO MAKRO

Dedykowany kalkulator pozwoli Ci ustalić optymalną dla Ciebie kaloryczność oraz proporcję makroskładników zarówno podczas keto adaptacji, jak i potem. Wystarczy, że podasz swój wiek, wagę, płeć oraz określisz stopień aktywności.


Możesz także
ustalić własny poziom udziału białka i/lub węglowodanów w diecie.

ŁATWA ADAPTACJA I UTRZYMANIE DIETY KETO

Zawsze wiesz czy stosujesz prawidłową proporcję makroskładników dzięki wartościom odżywczym podliczonym specjalnie dla Ciebie!

 • kaloryczność
 • tłuszcz
 • białko
 • węglowodany
 • węglowodany netto
 • błonnik
wartości odżywcze

Kilka słów o autorce przepisów

Author bio

Dlaczego akurat Plemię Modern Cavegirl?

Odpowiedzią jest ogromna baza keto przepisów! Do dyspozycji otrzymujesz bowiem bazę ponad 500 keto przepisów!

Jeśli zastanawiasz się czy keto jadłospisy na podstawie przepisów z bloga to jest coś dla Ciebie, tutaj możesz się z nimi zapoznać.

Oto, jak oceniają je użytkownicy:

Jesteś wspaniała!!! Trafiłam na Twoją stronę szukając przepisów Keto, ale nie spodziewałam się, że aż takie informację dostanę. Super przepisy, szybkie wykonanie, podane kalorie… miazga!!!! Dziękuję Ci z całego serduszka!!!!Kamila, Czytelniczka
Ten sernik to moje odkrycie roku. Powinien dostać Nobla. Jest przepyszny i super prosty w przygotowaniu. Po pierwszym przyrządzeniu nie mogłam wyjść z podziwu, że taki smakołyk powstał z kalafiora. […] Przepis już na stałe wejdzie do mojego repertuaru. Dzięki i szczerze gratuluję, bo to prawdziwy majstersztyk.Alicja, Czytelniczka
Dziękuję bardzo za ten przepis. Rolada się udała, w dodatku pyszna. Jestem bardzo zadowolona, bo to pierwsze święta bez tony węglowodanów.Izabela, Czytelniczka

Plemię Modern Cavegirl – jak dołączyć?

Plemię Modern Cavegirl proponuje możliwość dołączenia w ramach jednej z trzech ról, w zależności od tego, jaki zestaw funkcji zostanie aktywowany:

Popularne pytania:

Keto dieta to dla mnie nowość – mam zostać Zbieraczem czy Łowcą?

Wybór należy do Ciebie! Poziomy są tak skonstruowane, że Zbieracz stanowi pewnego rodzaju poziom wstępny, dedykowany początkującym. Z powodzeniem możesz jednak wybrać Łowcę i już na samym początku diety móc komponować jadłospis dopasowany do Twoich preferencji!

Komu dedykowany jest poziom Szamana?

Na poziomie Szaman otrzymujesz możliwość stworzenia profesjonalnego jadłospisu dla swoich podopiecznych, więc jest on stworzony z myślą o dietetykach i trenerach personalnych.

W jaki sposób otrzymam dostęp do wybranego poziomu?

Zaraz po finalizacji zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do kokpitu. Kokpit to Twoje centrum dowodzenia, gdzie masz dostęp do wszystkich dedykowanych funkcji. Zalogować możesz się także korzystając z menu nawigacyjnego na samej górze strony głównej.

Jak najlepiej wykorzystać funkcjonalności dostępne w ramach Plemienia?

W przypadku Zbieracza – oblicz kaloryczność oraz makro adaptacyjne i wybierz najbardziej pasujący jadłospis. W przypadku Łowcy – skorzystaj z kalkulatora do obliczenia makro adaptacyjnego lub docelowego, po czym skomponuj jadłospis zgodny z otrzymanymi zaleceniami. Jeśli komponujesz jadłospis dla klienta, to umieść go w atrakcyjnym szablonie razem z przepisami i dodatkowymi informacjami.

Czy będę umieć obsłużyć narzędzie do komponowania jadłospisu?

Jego obsługa nie jest skomplikowana. Dodatkowo, wszystko jest wytłumaczone w instrukcjach dostępnych wraz z narzędziem. Tutaj możesz także obejrzeć filmik pokazujący cały proces krok po kroku. A w razie problemów, możesz się zawsze zwrócić po moją pomoc.

Jak mogę zrezygnować?

Jako Łowca/Szaman w każdym momencie możesz anulować subskrypcję wraz z końcem trwania aktualnego okresu subskrypcyjnego. Jeśli chodzi o Zbieracza, to opłata jest jednorazowa i bezzwrotna, gdyż zakłada dostęp do produktu cyfrowego, który możesz pobrać.

NIE MA ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE?

Napisz do mnie, a postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Rozwiąż Quiz: jesteś Zbieraczem czy Łowcą?

Jeśli nie możesz zdecydować, weź udział w quizie, który może pomóc Ci rozstrzygnąć jaka rola w Plemieniu Modern Cavegirl jest Ci pisana:

Quiz: jesteś zbieraczem czy łowcą?