NIE PRZEGAP PRZEPISU!
Zasubskrybuj, aby otrzymywać automatyczne powiadomienia o każdym nowym poście. Obiecuję - żadnych reklam, tylko pyszne przepisy i ciekawe artykuły wprost na Twoją skrzynkę!

Jeśli chodzi o keto przepisy, to można dokonywać wyboru spośród następujących kategorii:

Każda z nich zawiera mnóstwo wspaniałych niskowęglowodanowych propozycji. Jest ich już ponad 500, więc jest z czego wybierać! 🙂 Jestem przekonana, że wśród nich znajdziesz coś dla siebie, na każdą porę dnia i okazję!

Smaczne i zdrowe keto przepisy dla początkujących i nie tylko

Zdecydowana większość to keto przepisy proste i szybkie, czyli takie, które najlepiej sprawdzają się na co dzień. Umożliwią Ci one łatwe wejście w stan ketozy, idealnie wpisując się w okres keto adaptacji, a także utrzymanie diety w dalszej perspektywie.

Najprostsze keto przepisy to przepisy na keto obiad (zupy + danie główne), keto sałatki lub keto śniadanie. Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom keto kulinariów, to zapraszam Cię do wypróbowania także moich przepisów na keto ciasta i desery oraz przepisów z pozostałych kategorii!

Wbrew obiegowej opinii, przechodząc na keto wcale nie musisz rezygnować z pieczywa! Na mojej witrynie znajdziesz bowiem kilkanaście sprawdzonych propozycji na keto bułki i chleby!

Oprócz standardowych przepisów diety ketogenicznej, znajdzie się tutaj sporo propozycji na keto przepisy bez mięsa oraz bez nabiału. Do dyspozycji jest także szeroki wachlarz pomysłów na keto przepisy do pracy, które możesz spakować i wziąć ze sobą na wynos.

Keto dieta to nie tylko jajka, masło i boczek

W przeciwieństwie do tego, co mówią niektórzy, dieta ketogeniczna to dużo więcej niż tylko mięso, nabiał i tłuszcz! Jak w każdej zdrowej diecie, posiłki powinny być różnorodne, kolorowe i smaczne! I nie daj sobie wmówić, że ma być inaczej! Naszym celem jest bowiem nie tylko odpowiednia proporcja makroskładników, ale przede wszystkim wysoka gęstość odżywcza.

Standardem w moich przepisach są zatem warzywa oraz owoce, których wcale nie musisz się wystrzegać! Staraj się jeść sezonowo, z udziałem dużej ilości świeżych, lokalnych produktów i nie daj się nudzie! To podstawowe filary zdrowej, zbilansowanej diety, które sprawdzą się także w tym przypadku!

Najlepsze przepisy keto diety to zdrowe odżywianie bez wyrzeczeń

Mam nadzieję, że skorzystasz z tych inspiracji i będziesz cieszyć się dietą ketogeniczną tak jak ja to robię! Przejście na dietę niskowęglowodanową nie musi bowiem wcale oznaczać pogorszenia jakości życia. Zdrowy styl żywienia nie powinien być przecież pasmem wyrzeczeń!

Jeśli nie uda Ci się znaleźć keto przepisu na Twoje ulubione danie lub nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz – daj mi znać korzystając z formularza kontaktowego, a postaram się przygotować tę keto potrawę specjalnie dla Ciebie! 😀