wałek NIE PRZEGAP ŻADNEGO PRZEPISU! wałek
Chcesz dostawać powiadomienie na e-mail gdy pojawi się nowy post?
Obiecuję - żadnych reklam, tylko przepyszne przepisy wprost na Twoją skrzynkę! smile

keto chlebek proteinowy

Keto chlebek proteinowy (Paleo, LowCarb)

Keto chlebek proteinowy

Do przepisu na keto chleb chyba nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać… Taki przepis właściwie zawsze się przyda. Z tego, co się orientuję, jest to ten element pożywienia, za którym najbardziej tęsknicie na diecie ketogenicznej. Rozumiem to, ale dla mnie to jednak trochę egzotyka… 😀 Wszystko przez to, że chleb odpuściłam już lata temu i na co dzień mi go nie brakuje. Tylko od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na jakieś kanapeczki czy tosty. Tak było właśnie tym razem… W efekcie powstał taki oto keto chleb. I to nie byle jaki, bo proteinowy!

Do jego przygotowania nie używa się bowiem żadnych mąk, nawet tych przyjaznych diecie ketogenicznej. Ci, którzy nie znoszą mąki kokosowej mogą odetchnąć więc z ulgą… 🙂 Tutaj w roli wypełniacza występuje białko grochu oraz babka jajowata. Okazuje się, że oba sprawdzają się zaskakująco dobrze jako składniki chlebowe.

Keto chlebek proteinowy – składniki

TUTAJ znajduje się treść tylko dla członków Plemienia Modern Cavegirl. Zaloguj się lub dołącz do Plemienia w roli ŁOWCY, aby uzyskać dostęp.
Będziesz mieć także możliwość stworzenia jadłospisu z udziałem tego i innych przepisów. Więcej o Plemieniu przeczytasz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena przepisu